Апостиль на свідоцтво про розірвання шлюбу

При виїзді за кордон для оформлення шлюбу, працевлаштування, отримання посвідки на проживання, держоргани країни, в яку буде здійснена поїздка, мають повне право витребувати різні документи.

Для людей, що раніше укладали шлюбний союз, одним з необхідних є свідоцтво про розірвання шлюбу. Поставлений апостиль на свідоцтво про розірвання шлюбу свідчить про те, що документ легалізований, має юридичну силу в країні, де потрібно його надати (якщо вона входить в список країн-учасниць Гаазької Конвенції).

Проставлення апостилю здійснюється тільки Міністерством юстиції України, тому самостійне виконання процедури буде достатньо складним, і як, показує практика, досить проблематичним.

Щоб швидко і якісно отримати апостиль, звертайтеся в наше бюро перекладів Lingvo Group, яке спеціалізується не тільки на якісних та точних перекладах документів, але і надає додаткові послуги у вигляді апостилювання. Для проставлення апостиля необхідно, щоб свідоцтво про розірвання шлюбу:

  • не було заламінованим;
  • не мало розривів, інших пошкоджень;
  • весь текст був читабельним, без виправлень, приписок.

Завдяки тому, що в нашій компанії працюють кваліфіковані професіонали, ми допоможемо вирішити будь-яку нестандартну ситуацію, поставити апостиль на свідоцтво про розлучення швидко, недорого, у відповідності усім вимогам

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером