Переклад документів на іспанську

Іспанія – одна з європейський країн, яка приваблює не тільки велику кількість туристів. До неї виїжджають для працевлаштування, на навчання, медичного обстеження та лікування, для тимчасового або постійного проживання, чи з багатьох інших причин.

При виїзді обов’язковою процедурою є переклад документів на іспанську мову, для подання їх в посольство цієї країни для отримання візи, чи для пред’явлення в державних установах Іспанії.

Особливістю перекладу на іспанську мову є те, що письмова іспанська заснована на латинському алфавіті з додаванням ще декількох символів. Тому замовляти переклад слід тільки в надійних бюро, до яких відноситься Lingvo Group.

Швидко та бездоганно якісно наші кваліфіковані спеціалісти з успішним багаторічним досвідом, перекладуть різноманітні документи:

  1. Особисті (паспорт, трудову книжку, атестат та диплом про здобуття освіти, свідоцтва про народження, про шлюб та його розірвання, водійське посвідчення та інші).
  2. Офіційні (економічні, банківські, технічні, юридичні, медичні і т.д.).

Звичайний чи терміновий письмовий переклад документів на іспанську виконується українським дипломованим перекладачем, що не тільки досконало володіє іноземною мовою, але й є фахівцем в певній сфері. Таким чином, переклад завжди буде виконаний з використанням вірної термінології, з дотриманням стилю перекладу.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером