Переклад документів з німецької на російську

При працевлаштуванні, оформленні документів на тимчасове проживання або на ПМЖ, для навчання, укладення шлюбу, в інших цілях, необхідною процедурою є переклад документів з німецької на російську мову.

Переклад з німецької на російську має ряд підводних каменів, які часом ставлять в безвихідь навіть досвідченого спеціаліста. Німецький відрізняється надзвичайною логічністю, впорядкованістю. Складність представляє собою розбіжність роду німецьких слів і їх російських еквівалентів.

З огляду на лексичні та граматичні особливості німецької та російської мов, переклади повинні виконуватися тільки професійними перекладачами, що досконало володіють всіма тонкощами транслітерації.

Замовити якісні письмові переклади з німецької на російську можна в нашому бюро перекладів Lingvo Group. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  1. Найкращі ціни.
  2. Виконання звичайних та термінових перекладів.
  3. Рішення завдань будь-якої складності.
  4. Виконання перекладів особистих документів, а також офіційної документації (економічної, банківської, технічної, медичної, юридичної, іншої).

При перекладі з німецької мови важливо перейматися духом тексту, враховувати контекст. Тільки завдяки такому підходу вдасться передати загальний сенс.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером