Переклад довіреності

Професійно, швидко та бездоганно якісно переклад довіреності на будь-яку іноземну мову, або з неї, виконає наше бюро перекладів Lingvo Group. У нас можна замовити переклад:

  1. Іноземної довіреності на українську мову. У державних органах нашої країни приймаються тільки ті довіреності, що складені нотаріусами та органами інших держав, та завірені належним чином. Спосіб завірення довіреності для дії на території України залежить від дипломатичних відносин України з країною, що видала документ.
  2. Української довіреності на російську, англійську або іншу іноземну мову. Наприклад, якщо документ потрібен для представлення інтересів на території Російської Федерації, досить буде зробити її нотаріальний переклад на російську мову. Для уникнення додаткового доопрацювання документа на території Росії ми додатково зробимо переклад виконавчого напису нотаріуса і печатки на російську мову. Для інших держав знадобиться інший спосіб завірення, в більшості випадків більш розширений.

Переклад знадобиться під час представництва в судових органах, для проведення торгових операцій, керування транспортним засобом, власником якого є інша особа, та здійснення іншої діяльності, дозволеної довіреністю.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером