Переклад сайтів

Невід’ємною частиною сучасних бізнес-процесів є наявність власного веб-сайту, який вважається не тільки обличчям компанії, але і інструментом для залучення нових клієнтів.

Зважаючи на це, чим на більшу кількість мов буде перекладений сайт, тим більшим буде клієнтообіг, а відповідно і прибуток. Тому переклад сайтів на мови різних країн є досить поширеною процедурою на сьогодні. Такий підхід є економічно вигідним та ефективним інструментом залученням зарубіжних клієнтів і партнерів по бізнесу.

Наше бюро перекладів Lingvo Group надає послуги з перекладу сайтів різного призначення. У нас працюють досвідчені, професійні перекладачі, що володіють знаннями в різних сферах, а також досконало знають різні мови. Це дозволить перекласти сайт на англійську, німецьку, польську, чеську та інші мови, швидко, точно, з дотриманням всієї необхідної термінології. Ми виконаємо:

  • повний або частковий переклад інформаційного змісту сайту (контенту);
  • переклад програм та всіх необхідних документів;
  • переклад новин для заповнення сайту;
  • інше.

Замовити переклад сайту у нас, як звичайний, так і терміновий, можна за найкращою ціною. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, надаємо лінгвістичні послуги високої якості.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером