Апостиль на диплом

Виходячи з того, що багато наших співвітчизників їдуть за кордон з метою отримання освіти, апостиль на диплом буде потрібен для тих, хто зібрався далі продовжити навчання.

Це штамп міжнародного зразка, який ставиться на оригінал документу або його копію, і є підтвердженням справжності на території держав, що входять в Гаазьку Конвенцію.

Наше бюро перекладів Lingvo Group допоможе не тільки виконати точний та якісний переклад, а й проставити апостиль на диплом. Необхідно відзначити, що штамп (апостиль) прикріплюється не до завіреної нотаріально копії, а до оригінального диплому про освіту.

В оригіналі робляться спеціальні отвори, і за допомогою стрічки до них кріпиться апостиль. На сьогодні в нашій країні є два типи дипломів про отримання освіти:

  1. З паперу.
  2. Пластикові.

Залежно від того, з якого матеріалу виготовлений оригінал диплому, апостиль проставляється в різні терміни. Наше агентство допоможе поставити апостиль на диплом терміново, який буде відповідати всім вимогам та стандартам. Крім цього, наше агентство допоможе виконати переклад диплому на будь-яку мову, а також завірити його нотаріально.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером