Переклад диплому

При виїзді за кордон для продовження навчання у ВНЗ, необхідним документом є диплом. Він підлягає легалізації (апостилювання або консульської), з подальшим переведенням на офіційну мову країни, в яку планується виїзд.

Щоб уникнути проблем, пов’язаних з наданням документа в державні структури , переклад диплому потрібно довіряти тільки професійним перекладачам, які працюють в нашому бюро Lingvo Group.

Наші дипломовані фахівці виконають переклад диплому на англійську та інші мови, з обов’язковою його перевіркою, а також, при необхідності, нададуть ряд комплексних послуг, до яких відносяться:

  • здійснення процедури апостилювання;
  • нотаріальне засвідчення перекладу.

Переклад документа буде виконуватися співробітником, що спеціалізується на перекладі стандартних документів. Також разом з дипломом, буде виконаний переклад доповнення до нього, що містить екзаменаційні оцінки, а також печаток, штампів.

Щоб дізнатися, скільки коштує переклад диплому, зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення інформації, надіславши скани документів електронною поштою, і уточнивши вимоги до перекладу. Всі переклади виконуються швидко, якісно і недорого, з дотриманням норм та стандартів транслітерації.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером