Апостиль на свідоцтво про шлюб

Апостиль на свідоцтво про шлюб – це процедура, що підтверджує легальність документу та надає йому юридичної сили на території зарубіжних держав, що входять в Гаазьку Конвенцію.

Сьогодні багато українців переїжджають в інші країни, і одним з найбільш затребуваних документів за кордоном є свідоцтво про шлюб. Тому його є невід’ємною процедурою при оформленні пакету документів.

Самостійно виконати таку процедуру буде дуже складно, тому щоб уникнути неприємних ситуацій після подачі документів за кордоном (документ можуть не прийняти при наявності навіть не суттєвої помилки), виконати апостиль свідоцтва про шлюб допоможе наше бюро перекладів Lingvo Group.

Наші кваліфіковані фахівці володіють необхідними знаннями та досвідом, що дозволить отримати апостиль, який відповідає всім нормам і вимогам, за короткий період часу.

Ставиться апостиль на свідоцтво про укладення шлюбу Міністерством Юстиції України. Оригінал документу повинен бути нового зразка, незаламінований, та не мати пошкоджень. Апостиль свідоцтва про шлюб проставляється на оригіналі або на його копії.

Перш, ніж оформити апостилювання, необхідно виконати:

  • переклад свідоцтва про шлюб;
  • виконати його нотаріальне завірення.

Деякі держави вимагають подвійне апостилювання – мається на увазі проставляння штампу апостилю як на оригіналі документу, так і на його перекладі, завіреному нотаріально.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером