Переклад документів на польську

При плануванні поїздки в Польщу з ціллю працевлаштування, тимчасового чи постійного проживання, навчання, та з інших причин, обов’язковою процедурою є переклад документів на польську мову. Адже видані в Україні документи матимуть юридичну силу на території цієї країни тільки в разі їх переведення та нотаріального завірення, згідно стандартів, встановлених польським законодавством.

Щоб уникнути помилок та неточностей, переклад повинні виконувати тільки професійні спеціалісти, що мають досвід роботи в даній сфері та дотримуються всіх вимог відносно оформлення перекладів.

Професійно перекласти документи на польську зможуть кваліфіковані перекладачі агентства перекладів Lingvo Group. Дотримання правил транслітерації, доскональне володіння мовою та специфікою перекладів, дозволяє надавати замовнику якісні переклади, зміст яких співпадає з оригінальним документом.

Юридичні та фізичні особи можуть замовити у нас письмовий переклад:

  • особистих документів (паспорту, водійського посвідчення, свідоцтв про народження, укладання/розірвання шлюбу, довідки про несудимість, та інших);
  • офіційних економічних, юридичних, технічних та інших документів (сертифікатів, патентів, фінансових звітів, статутів підприємств, судових актів, і т.д.).

Ми пропонуємо найкращі ціни на звичайні та термінові переклади, виконуємо замовлення будь-якої складності.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером