Переклад довідки про несудимість

Офіційним підтвердженням відсутності у особи судимостей, є спеціальна довідка, яка представляє собою документ, виданий відповідними органами України. Документ, з моменту отримання, має встановлений державою термін дії.

Виконати переклад довідки про несудимість допоможе професійне бюро перекладів Lingvo Group. Це достатньо трудомістка процедура, що потребує наявності специфічних знань в області юриспруденції, досконалого володіння термінологією на рідній та зарубіжній мові.

Звернувшись за допомогою до нашого агентства, клієнтам будуть надані:

  • вигідні умови співпраці;
  • найкращі ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного перекладу;
  • виконання замовлень будь-якої складності.

Ми не тільки надаємо допомогу в перекладі довідки про відсутність судимості, а й виконуємо переклад всіх розміщених на ній штампів, печаток, написів від руки, та інших елементів. У нас можна замовити звичайний чи терміновий письмовий переклад, з подальшим нотаріальним завіренням, проставленням апостилю.

Довідка про несудимість, перекладена на чеську, німецьку, англійську чи іншу мову, в подальшому може надаватись для виконання процедури легалізації документа, з подальшим його наданням до відповідних органів інших держав.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером