Переклад документів на литовську

Серед різноманітних іноземних мов литовська вважається однією з найбільш складних для перекладу. Але кваліфіковані спеціалісти бюро перекладів Lingvo Group, що залучаються до виконання завдань, виконають навіть найбільш складні переклади, з дотриманням стилю, застосуванням специфічної термінології, характерної для певної сфери.

За найкращою ціною у нас можна замовити письмовий переклад наступних документів на литовську мову:

  1. Особистих для отримання візи (паспорт, свідоцтво про народження, про шлюб чи його розірвання, військовий квиток, водійське посвідчення, атестат, диплом з додатком, інші).
  2. Економічні (фінансові звіти, тендерні та патентні документи, бухгалтерські документи, виписки, баланси і багато іншого, що стосується даної сфери).
  3. Юридичні (статути, установчі документи, договори і угоди, реєстраційні та нотаріальні документи від фізичних та юридичних осіб, судові документи, інше).
  4. Наукові, технічні (технічна та наукова література, технічні завдання, креслення, технічні паспорти, сертифікати, каталоги продукції і все, що з цим пов’язано).
  5. Медичні (медичні довідки, амбулаторні картки, медичні висновки, інструкції до лікарських препаратів, і так далі).

Крім того, ми спеціалізуємось на перекладі ІТ-документації та іншої, виконуємо апостиль, легалізацію перекладів, їх нотаріальне завірення.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером