Переклад атестату

При необхідності виїзду за кордон для отримання освіти в іноземних ВНЗ, від абітурієнтів вимагається певний пакет документів, які підлягають легалізації. Разом з перекладом інших документів, потрібен переклад атестата та його додатка з екзаменаційними оцінками, які один без одного не є повноцінними документами.

Щоб уникнути помилок та неточностей, що можуть виникнути в процесі самостійного чи некомпетентного перекладу, рекомендуємо скористатися послугами нашого професійного бюро перекладів Lingvo Group.

У нас працюють досвідчені перекладачі, які досконало володіють іноземними мовами і рідною мовою. Всі переклади будуть виконані:

  • оперативно;
  • якісно;
  • недорого.

Перекладом буде займатися перекладач, який спеціалізується на перекладі стандартної документації, після його завершення він буде перевірений, і при необхідності відредактований.

Також в більшості випадків, переклад атестата повинен бути нотаріально завірений. Наша компанія разом з перекладом виконає нотаріальне завірення документа, і надасть клієнту повністю готовий до відправки атестат. Ми пропонуємо найкращі ціни на весь асортимент послуг. При необхідності, переклад атестата може бути виконаний в терміновому порядку.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером