Розламінування

Процедура ламінування з нанесенням на поверхню документу спеціальної плівки, здійснюється для збереження цілісності офіційних документів, захищає їх від пошкоджень.

Але досить часто при наданні документів в державні установи, їх не приймають в заламінованому вигляді. В таких випадках не потрібно витрачати кошти, час та нерви на отримання нового документу. Достатньо виконати процедуру розламінування – зняття захисної плівки.

Самостійно виконати це неможливо, адже документ буде пошкоджений, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців нашого бюро перекладів Lingvo Group в Києві. Ми пропонуємо два види послуг.

  1. Розламінування повне. Виконується у випадках, якщо потрібно повністю позбавитись від плівкового покриття. Але проводиться тільки якщо стан документу та плівки дозволяють це зробити.
  2. Розламінування часткове. Передбачає зняття покриття тільки з певної частини документу, де, наприклад, потрібно проставлення штампу чи печатки. Виконується у випадках коли повне розламінування неможливе по причині зношеності документу до процедури ламінування, або якщо плівка так би мовити «в’їлася» в папір.

У нас працюють фахівці з досвідом роботи по розламінуванню, яке проводиться за допомогою сучасного обладнання. За найкращою ціною ми швидко та якісно виконаємо розламінування особистих та інших документів.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером