Послуги

Професійні та якісні послуги перекладу в Києві можна замовити в перекладацькому бюро Lingvo Group. Ми виконуємо різні переклади, незалежно від рівня складності та обсягу замовлення. Оперативно і недорого, ми виконаємо:

  1. Письмовий переклад особистих документів (паспорта, трудової книжки, свідоцтв), юридичних, медичних, економічних, технічних.
  2. Нотаріальне завірення перекладів, апостиль, легалізацію.
  3. Переклади сайтів.

Ціна перекладу за 1800 символів у нас найкраща, але вартість варіюється від складності замовленні, терміновості, мови, та інших чинників.

У нас працюють професійні, відповідальні, компетентні перекладачі з багаторічним практичним досвідом. Висока кваліфікація перекладачів, застосування під час роботи словників, довідників та інших додаткових джерел інформації, досконале володіння всіма тонкощами перекладу, дотримання правил з урахуванням особливостей термінології, дозволяє надавати замовнику переклад, що відповідає оригіналу.

Замовити звичайний та терміновий переклад у нас можуть як фізичні, так і юридичні особи. Завдяки досконалому володінню усіма тонкощами перекладу імен та прізвищ, спеціальних термінів ми зробимо все якісно.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером