Бюро перекладів «Лінгво груп» – професійний переклад текстів

«Лінгво групп» – це багатопрофільне бюро перекладів. Ми розпочинали наш шлях понад 10 років тому з невеликої організації, але завдяки плідній роботі на ринку перекладацьких послуг сьогодні наша компанія є однією з найнадійніших в Україні.

"Lingvo group" - безстрокова гарантія якості
 • icon
  Больше 10 лет опыта
 • icon
  цена = качество
 • icon
  Самый точный перевод
 • icon
  народный выбор 2019

Бюро перекладів «Лінгво групп» – це компанія, яка спеціалізується на наданні послуг у сфері перекладів. Наші фахівці переведуть документацію та різні тексти для фізичних та юридичних осіб, допоможуть вам з легалізацією та нотаріальною завіркою документів, а також вирішать величезну кількість інших завдань, пов’язаних із перекладом у різних мовних комбінаціях.

Наша компанія здійснює виключно професійний переклад текстів та документів. Працівники “Lingvo group” – практикуючі дипломовані спеціалісти. Вони пройшли навчання на різних факультетах у КНЛУ, НТУУ, КНУ ім. Тараса Шевченка та в інших престижних ВНЗ країни та в ідеалі володіють скандинавськими, східними, європейськими мовами, а також мовами країн СНД та Балтії. Вони надають високоякісні письмові послуги будь-якої тематики, складності та специфіки. Запевняємо, що з нашою допомогою ви отримаєте професійний переклад, який допоможе вам легко знайти спільну мову з іноземними інвесторами, клієнтами, співробітниками або партнерами!

«Лінгво груп» – не просто професійний переклад

Компанія «Lingvo group» – це не звичайне бюро перекладів. Київ перенасичений пропозиціями щодо перекладу, але тільки ми надамо вам оптимальне поєднання ціна/якість у максимально стислий термін. Навіть великий мультимовний проект буде виконано нашою злагодженою командою у максимально швидких темпах!

Крім того, «Лінгво групп» гарантує:

– відповідальність та пунктуальність;
– індивідуальний підхід до кожного завдання;
– прозорість цінової політики;
– високий рівень обслуговування.

З нашим бюро всі мовні відмінності стануть непомітними!

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером