Переклад медичної довідки на англійську

При необхідності пройти медичне обстеження або лікування за кордоном, обов’язково потрібно перекласти всі документи, що будуть надаватися в зарубіжну клініку. І однією з таких є медична довідка.

Переклад медичної довідки на англійську мову завжди повинен здійснювати перекладач, який безпосередньо пов’язаний з медициною, володіє знаннями в даній області та специфічною термінологією.

Таким чином вдається досягти високої якості перекладів на медичну тематику в цілому, і медичної довідки, зокрема. Іншими словами, переклад медичної довідки на англійську мову здійснюється дипломованим та кваліфікованим перекладачем, який досконало володіє не тільки іноземною мовою, а й тематикою перекладу.

Замовити даний вид перекладу, що відноситься до категорії підвищеної складності, можна в бюро перекладів Lingvo Group. До переваг співпраці з нами відносяться:

  • найкращі ціни;
  • виконання звичайних та термінових перекладів будь-якої складності;
  • своєчасне виконання замовлень;
  • надання послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Додатковою послугою, яку можна замовити в нашому бюро перекладів, є нотаріальне завірення перекладу, апостиль чи легалізація. Адже тільки в цьому випадку медична довідка матиме юридичну силу на території іншої держави.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером