Додаткові послуги

Якісні лінгвістичні послуги в Києві надає бюро перекладів Lingvo Group. Крім цього у нас можна замовити і додаткові послуги. До них відносяться:

  1. Нотаріальне завірення перекладів. Завдяки цьому будь-який перекладений документ набуває офіційного статусу. Нотаріальне завірення представляє собою проставлення на перекладі підпису та печатки нотаріуса, що підтверджує достовірність даних та інформації, яка міститься в документі, надає йому юридичної сили на території зарубіжних держав.
  2. Апостиль. Це офіційний штамп міжнародного зразка, що підтверджує законність тих чи інших документів за кордоном. Проставляється апостиль на самому документі (оригіналі державного стандарту), або виступає в якості його додатку (ставиться на нотаріально завірених копіях документів). Документи з таким штампом мають юридичну силу на території держав, що входять в Гаазьку Конвенцію.
  3. Легалізація. Також надає юридичної сили документам, що будуть надаватися в інстанції зарубіжних країн. Легалізація підтверджує достовірність печаток, штампів, підписів фізичних, юридичних осіб, які видавали документ. Консульська легалізація документів необхідна для підтвердження справжності документів в країнах, які не є учасниками Гаазької Конвенції.

Замовити додаткові послуги за найкращими цінами у нас можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером