Оформлення довідки про несудимість

Довідка про несудимість є офіційним підтвердженням відсутності у особи судимостей на території України. Вона представляє собою документ, виданий відповідними органами України – Міністерством внутрішніх справ.

Довідка про відсутність судимості, з моменту отримання, діє від 30 до 90 днів. Для оформлення свідоцтва про несудимість використовується спеціальний гербовий бланк, з декількома ступенями захисту.

Процедура самостійного отримання такої довідки досить трудомістка, і може зайняти багато часу. Тому при необхідності зробити документ швидко, у відповідності законодавчим нормам, допоможе наше бюро перекладів в Києві Lingvo Group.

Для виїзду за кордон в більшості випадків потрібен переклад цієї довідки, що надає їй юридичної сили на території іншої держави. Тому у нас можна замовити довідку про несудимість з перекладом для виконання процедури легалізації документа, з подальшим його наданням до відповідних органів інших держав.

Коли потрібно надавати довідку про відсутність судимості

Потрібна при прийнятті участі в тендері, оформленні закордонного паспорту, а також надається довідка:

  1. При оформленні пакету документів для відкриття візи для виїзду за кордон в цілях отримання посвідки на тимчасове проживання (її продовження), оформлення громадянства.
  2. При потребі відновлення певних особистих документів.
  3. При всиновленні/удочерінні, оформленні опікунства.
  4. При отриманні дозволу на зберігання зброї.
  5. При влаштуванні на роботу, де є контакт з наркотичними чи психотропними речовинами.
  6. При отриманні земельної ділянки.

Кваліфіковані спеціалісти, що працюють в нашій компанії, допоможуть взяти довідку про відсутність судимості як в звичайному режимі, так і терміново. Ми надаємо якісні послуги в оформленні довідки про несудимість як громадянам України, так і громадянам зарубіжних держав.

Чому замовити послугу у нас вигідно

Оскільки наша компанія працює з особами, що займаються виготовленням довідки про несудимість, напряму без посередників, вартість послуги у нас доступна. Це дозволяє купити документ не тільки оперативно, але й з мінімальними затратами.

Крім цього клієнтам не потрібно самостійно заповнювати заяву, збирати необхідний пакет документів, і надавати його на розгляд до державних органів, та стояти в великих чергах для отримання довідки.

Наше бюро також надає комплекс додаткових послуг, тому ми не тільки допоможемо отримати довідку про відсутність судимості, але й виконаємо її переклад, нотаріальне завірення, легалізацію або апостилювання.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером