Бюро перекладів на Лівобережній

Якісні послуги з виконання перекладу різноманітних документів (особистих, довідок, юридичних, технічних, медичних, економічних, банківських та інших документів), можна замовити в Lingvo Group. Крім перекладу документів ми спеціалізуємось на перекладі сайтів, ІТ-документації.
Наше бюро перекладів на Лівобережній співпрацює з фізичними та юридичними особами, швидко та професійно виконує як звичайні, так і термінові переклади з/на багато різних мов. Незалежно від ступеню складності поставленого завдання всі переклади виконуються якісно та згідно з оригінальним текстом.
Основні принципи, на яких ґрунтується робота нашого агентства перекладів, це:

  • відповідальність;
  • юридична грамотність;
  • порядність.

Під час виконання перекладів використовуються різноманітні довідники, словники, та інші додаткові джерела інформації. Крім професійного перекладу ми надаємо додаткові послуги, до яких відносяться їх нотаріальне завірення, апостиль, легалізація.
Ми пропонуємо клієнтоорієнтований сервіс, піклуємося про свою репутацію, прагнемо до довгострокового партнерства з нашими клієнтами, тому пропонуємо найкращі ціни на письмовий та інші види перекладів.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером