Переклад документів на французьку

Однією з затребуваних послуг, що часто замовляють в нашому бюро перекладів Lingvo Group, є переклад документів на французьку мову. До особливостей цієї мови відносяться:

  • існування двох відносно самостійних діалектів – північного(провансальського) та південного, що суттєво відрізняються між собою;
  • наявність ідіоматичних (стійких) висловів;
  • наявність у французькій мові слів зі схожою вимовою;
  • розвинена система дієслівних форм, що включає різні тимчасові і заставні форми;
  • прямий порядок слів у реченні.

Головним завданням перекладача є виконання перекладу, зберігаючи не тільки зміст, а й стилістичне забарвлення тексту. При перекладі технічних, економічних, юридичних та інших офіційних документів також важливим є застосування специфічної для певного напрямку, термінології.

Враховуючи все це, до перекладу ми залучаємо тільки кваліфікованих спеціалістів, що мають успішний багаторічний досвід, досконало володіють французькою мовою та знають всі тонкощі транслітерації.

Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами, виконуємо звичайний та терміновий письмовий переклад будь-якої складності особистих документів та комерційної документації, пропонуємо найкращі ціни. Додатково у нас можна замовити нотаріальне завірення перекладу, його апостиль чи легалізацію.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером