Нострифікація дипломів

Нострифікація дипломів представляє собою процедуру надання іноземним документом про освіту юридичної сили на території України. В результаті особа, що замовляє таку послугу, отримує свідоцтво встановленого зразка з експертним висновком.

Для того, щоб зберегти свій час та отримати позитивний результат (визнання освітніх документів), необхідно звертатися за допомогою до професійних спеціалістів. Саме до таких відноситься наше бюро перекладів Lingvo Group.

Правом проводити нострифікацію наділене Міністерство освіти і науки України. Звернувшись до нашого агентства за допомогою вам не потрібно буде самостійно виконувати всі процедури нострифікації. Все необхідне відносно легалізації закордонних освітніх документів роблять наші кваліфіковані спеціалісти. До основних етапів відносяться:

  1. Підготовка пакету документів та його подання в Міністерство освіти та науки України.
  2. Порівняльний аналіз відповідності навчальних програм закордонних навчальних закладів нормам і правилам, що існують в Україні.
  3. Отримання експертного висновку за підсумками аналізу.
  4. Видача свідоцтва.

Наше бюро перекладів надає високоякісні послуги, пропонує найкращі ціни на проведення нострифікації, як в звичайному режимі, так і терміново.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером