Переклад документів з російської на українську

Якісну лінгвістичну допомогу в Києві, як фізичним, так і юридичним особам, надає бюро перекладів Lingvo Group (Лінгво груп). У нас працюють висококваліфіковані лінгвісти з успішною багаторічною практикою, які можуть швидко перекласти документ з російської на українську будь-якої складності.

Наші співробітники знають всі тонкощі процедури, тому замовники отримують переклад, який відповідає оригіналу, оформлений відповідно до вимог і норм, затверджених в конкретній країні.

За найкращою ціною у нас можна замовити переклад (звичайний чи терміновий) особистих документів (паспорта, водійського посвідчення, трудової книжки, атестату та диплому про освіту з додатками, свідоцтва про народження, про шлюб чи розірвання шлюбу та інших, довідки про відсутність судимості), а також офіційних документів:

  1. Медичних.
  2. Економічних.
  3. Технічних.
  4. Банківських.
  5. Юридичних та інших.

Крім перекладу основної інформації, що міститься в документі, нами виконується розшифровка різних елементів, присутніх в документі – печаток, штампів, підписів уповноважених осіб, написів, зроблених від руки, голограм, та інших. Додатково ми виконаємо нотаріальне засвідчення перекладу, апостиль чи легалізацію, якщо це є однією з вимог при подачі пакету документів.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером