Апостиль на атестат

Для використання шкільного атестату, виданого на території України за кордоном, його потрібно легалізувати. Для багатьох країн достатньо спрощеного способу легалізації документів – апостилювання.

Оскільки процедура апостилювання досить трудомістка і затяжна, проставить апостиль на аттестат допоможе наше бюро переводів Lingvo Group. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які виконують якісний та точний переклад документу про отримання освіти, а також проставлять апостиль на атестат про середню освіту в найкоротші строки.

Згідно законодавчим нормативам України, проставляти штамп apostille на будь-які документи на атестат про освіту має повноваження тільки Міністерство Освіти і Науки України (МОН).

В деяких державах, таких як Австрія, Італія, Франція, доведеться проходити подвійну процедуру апостилювання, тому без професійної допомоги наших спеціалістів тут не обійтися. До переваг співробітництва з нами відносяться:

  • найкращі ціни;
  • мінімальний термін оформлення апостилю на атестат.

Наші фахівці розбираються в сучасному міжнародному законодавстві, тому послуги апостилювання будуть якісними та відповідатимуть вимогам країни, куди необхідно надати атестат про середню освіту.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером