Бюро перекладів на Харківській

Lingvo Group – бюро перекладів на Харківській, що надає професійні послуги перекладу фізичним та юридичним особам (як вітчизняним, так і зарубіжним клієнтам). За період роботи в даній сфері ми встигли завоювати не тільки довіру клієнтів, а й повагу конкурентів, завдяки професійному підходу, наданню послуг високої якості за прийнятною вартістю.

Ми відповідально підходимо до вирішення не тільки найскладніших замовлень, але й досить легких та популярних видів перекладів. Володіючи багаторічним досвідом та практичними навичками, ми чітко розуміємо поставлені завдання, відмінно знаємо законодавчу базу, своєчасно реагуємо на її зміни. Такий підхід дозволяє надавати клієнтам переклади, що передають зміст оригіналу.

До послуг нашого агентства відносяться письмовий переклад особистих документів, а також економічної, юридичної, технічної, медичної та іншої спеціалізованої документації.

Крім перекладів наше бюро надає комплексні додаткові послуги, серед яких нотаріальне завірення перекладу, його апостиль, легалізація, розламінування документів, оформлення довідок про відсутність судимості.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером