Переклад документів з китайської

Китайська мова, завдяки своїм особливостям, відноситься до найскладніших мов світу. Для неї характерна наявність не звичайних букв кирилиці та латиниці, а ієрогліфів, яких налічується близько 80 тисяч.

Враховуючи це переклад документів з китайської мови є досить складним завданням, впоратись з яким можуть лише висококваліфіковані перекладачі, що мають достатній досвід в письмових перекладах.

При виборі лінгвістичного агентства перевагу потрібно надавати тільки компаніям, що зарекомендували себе з найкращого боку. Одним з таких є наше бюро перекладів Lingvo Group. У нас можна замовити письмовий переклад документів з китайської на українську, російську та інші мови, за найкращою ціною.

Швидко та якісно наші спеціалісти перекладуть документи різного типу:

  • особисті (паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб чи розлучення, водійське посвідчення, військовий квиток, атестат, диплом з додатком, інші);
  • комерційні (технічні, юридичні, економічні, медичні, інші).

Крім перекладу ми надаємо додаткові послуги, до яких входить нотаріальне завірення перекладів, їх апостиль та легалізація. Працюємо з фізичними та юридичними особами, виконуємо навіть найскладніші переклади, як звичайні, так і термінові.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером