Переклад документів на китайську

Якісний переклад документів на китайську мову може бути виконаний тільки професіоналами своєї справи. Для того, щоб отримати послугу якісного перекладу, потрібно поставитися дуже відповідально до вибору лінгвіста. Саме в нашому бюро перекладів Lingvo Group працюють кваліфіковані спеціалісти з успішним багаторічним досвідом перекладів з/на китайську таких документів:

  • особистих;
  • офіційних (економічних, юридичних, технічних, медичних, банківських та інших).

Китайська мова офіційно відноситься до найскладнішої мови, в писемності якої налічується 80 тисяч ієрогліфів. Крім цього для неї характерна наявність великої кількості різних діалектів.

Письмовий переклад документів на китайську мову ускладнюється написанням і значенням кожного ієрогліфу. Адже одна літера в латинському алфавіті та кирилиці означає один звук або символ, тоді як за допомогою одного китайського ієрогліфу можна написати одне слово або навіть ціле сполучення слів.

Наші фахівці мають відмінну теоретичну базу знань писемності, великий досвід в перекладі різних діалектів китайської мови, володіють тонкощами транслітерації. Застосування цих знань та навичок під час роботи з документацією дозволяє надавати замовнику переклади, що відповідають оригіналам, повністю передають їх сенс.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером