Апостиль на довіреність

Апостиль на довіреність представляє собою штамп міжнародного зразка, який, при проставленні його на документі, наділяє юридичною силою та робить його легальним на території країн, що входять до складу Гаазької Конвенції.

Довіреність – це документальне підтвердження того, що володарем частини повноважень є інша людина. Оформлена нотаріально, вона має юридичну силу на території України, але для легалізації такого документа за кордоном необхідне апостилювання довіреності.

Професійну допомогу у проставленні апостилю на довіреність надає наше бюро перекладів Lingvo Group. Порядок оформлення апостилю на довіреність може змінюватися, в залежності від країни, яка затребувала цей документ. У загальному порядку апостиль проставляється:

  • на оригінал;
  • на оригінал та переклад

Також може знадобитися нотаріальне засвідчення перекладу, з його подальшим апостилюванням, або засвідчення перекладу посольством країни, куди надаються документи.

Для того, щоб апостильована довіреність була оформлена відповідно до вимог, і не довелося повертатися в Україну для повторного оформлення, наші менеджери нададуть детальну консультацію щодо перекладу та інших нюансів, виконають процедуру правильно.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером