Переклад документів з литовської

Литовська мова відноситься до категорії складних, тому переклад документів з литовської повинен виконуватися лише професіоналами, які досконало володіють особливостями та тонкощами транслітерації.

Швидко та якісно перекласти будь-які документи допоможе бюро перекладів «Лінгво груп», що надає лінгвістичні послуги для фізичних та юридичних осіб.

У суворо встановлені терміни, з дотриманням конфіденційності та особливостей оформлення структури перекладу, наші кваліфіковані перекладачі терміново та у звичайному режимі переведуть:

  1. Особисті документи. До них відносяться паспорт, посвідчення водія, трудова книжка, диплом, атестат, свідоцтва (про народження, про шлюб, про розлучення).
  2. Економічні.
  3. Технічні.
  4. Медичні.
  5. Юридичні.
  6. Банківські.
  7. Інші.

Переклад документів з литовської на російську виконується за помірною ціною. Також наше перекладацьке бюро надає додаткові послуги, такі як апостилювання, нотаріальне засвідчення перекладу, його легалізація.

Використання в роботі додаткових джерел інформації, знання особливостей литовської мови, дозволяє надавати замовнику переклад, який максимально точно передає зміст документа, що перекладається (оригіналу).

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером