Переклад документів з італійської на російську

Переклад документів з італійської на російську мову є одним з найпоширеніших видів послуг, яку можна замовити в нашому бюро перекладів Lingvo Group. Роботи по виконанню перекладу здійснюються дипломованими перекладачами, які спеціалізуються на певній тематиці перекладу. Це дозволяє нам швидко та якісно виконувати переклади будь-якої складності наступних документів:

  1. Особистих (паспорт, водійське посвідчення, трудова книжка, свідоцтво про шлюб чи розлучення, про народження, атестати чи диплом з вкладишем, довідка про відсутність судимості та інші).
  2. Економічних.
  3. Медичних.
  4. Технічних.
  5. Юридичних та багатьох інших.

Оскільки всі українські перекладачі є носіями української або російської мови переклад документів з італійської виконується із залученням профільних спеціалістів, що сприяє істотному поліпшенню якості вузькоспеціалізованих текстів.

Ми завжди залучаємо тих фахівців, які займаються перекладом з/на італійську відповідних документів. Це дозволяє надавати переклади, які за змістом відповідають оригіналу. Додатково кожен переклад вичитується редактором.

Маючи успішний багаторічний досвід в перекладі документів, ми виконаємо замовлення швидко та якісно, незалежно від складності завдання. Наше бюро пропонує найкращі ціни на звичайні та термінові переклади, виконує їх нотаріальне завірення, апостиль, легалізацію.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звязатися із нашим менеджером